RSA Security

RSA Security LLC (раніше RSA Security, Inc.), яка веде бізнес як RSA, є американською компанією з комп'ютерної та мережевої безпеки з акцентом на стандарти шифрування та шифрування. RSA була названа на честь ініціалів її співзасновників Рона Рівеста, Аді Шаміра та Леонарда Адлемана, після яких також був названий алгоритм криптографії відкритого ключа RSA. Серед його продуктів - бібліотеки криптовалют RSA BSAFE та маркер аутентифікації SecurID. RSA відомий тим, що нібито включив задню поверхню, розроблену АНБ у свої продукти. Він також організовує щорічну конференцію RSA, конференцію з інформаційної безпеки.

Заснована як незалежна компанія в 1982 році, RSA Security була придбана корпорацією EMC в 2006 році за 2,1 мільярда доларів США і діяла як підрозділ в межах EMC. Коли EMC була придбана Dell Technologies в 2016 році, RSA стала частиною сімейства брендів Dell Technologies.

RSA базується в Бедфорді, штат Массачусетс, з регіональним штаб-квартирою в Брекнелл (Великобританія) та Сінгапурі, а також у багатьох міжнародних офісах.

Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь