Новини

Компанія IT Dialog стала Milestone Silver Partner!
Завдяки даному партнерству ми можемо запропонувати замовникам комплексні рішення при побудові систем відеоспостереження з широкими можливостями інтеграції.

Milestone — це провідний світовий постачальник систем управління відео. Компанія проєктує, розробляє та випускає рішення з відкритою архітектурою, на базі яких створюються охоронні IP-системи відеоспостереження будь-якого масштабу....
IT Dialog отримала сертифікацію Cisco Advanced Security Architecture Specialization!
IT Dialog отримала сертифікат, що підтверджує спеціалізацію Cisco рівня Advanced з архітектури безпеки.

Advanced Security Architecture Specialization гарантує високий рівень профільної експертизи компанії в проєктуванні, впровадженні та обслуговуванні складних рішень Cisco з інформаційної безпеки. Advanced Security охоплює різні технології та рішення: міжмережеві екрани, рішення для захисту веб-трафіку, для захисту корпоративної пошти тощо.

Отримана спеціалізація свідчить про високу результативність партнерської взаємодії нашої компанії з Cisco, великий досвід і наявність у фахівців IT Dialog повного спектра компетенцій з розробки та впровадження проєктів, пов'язаних з безпекою мережевої інфраструктури.

Ми впевнені, що сертифікація допоможе команді активніше впроваджувати нові технології Cisco для наших клієнтів: від малого бізнесу до корпоративного сектора!...
Компанія Broadcom придбала бизнес Symantec Enterprise Security
Broadcom Inc., світовий технологічний лідер, з проектування, розробки та впровадження напівпровідникових і інфраструктурних програмних рішень, сьогодні оголосив про завершення придбання підрозділу Enterprise Security корпорації Symantec Corporation.

Бізнес Symantec Enterprise Security тепер буде працювати як підрозділ Symantec Enterprise Broadcom, а Арт Гілліланд (Art Gilliland) працюватиме SVP і генеральним директором. Останнім часом пан Гілліленд обіймав посаду генерального директора підрозділу Symantec Enterprise Security, де керував групами розробників продуктів Enterprise Security, відділом корпоративних продажів Enterprise Security і організацією підтримки клієнтів Enterprise Security. Він має більш ніж 20-річний досвід роботи в індустрії програмного забезпечення для забезпечення безпеки.

Докладніше......
1 2
Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь