Новини

Компанія Broadcom придбала бизнес Symantec Enterprise Security
Broadcom Inc., світовий технологічний лідер, з проектування, розробки та впровадження напівпровідникових і інфраструктурних програмних рішень, сьогодні оголосив про завершення придбання підрозділу Enterprise Security корпорації Symantec Corporation.

Бізнес Symantec Enterprise Security тепер буде працювати як підрозділ Symantec Enterprise Broadcom, а Арт Гілліланд (Art Gilliland) працюватиме SVP і генеральним директором. Останнім часом пан Гілліленд обіймав посаду генерального директора підрозділу Symantec Enterprise Security, де керував групами розробників продуктів Enterprise Security, відділом корпоративних продажів Enterprise Security і організацією підтримки клієнтів Enterprise Security. Він має більш ніж 20-річний досвід роботи в індустрії програмного забезпечення для забезпечення безпеки.

Докладніше......
Huawei запускає Wi-Fi пілот шостого покоління за підтримки Wireless Broadband Alliance
Пілотний проект Wi-Fi 6 для вивчення варіантів використання віртуальної реальності і доповненої реальності в університеті Мондрагона.

На глобальному конгресі по бездротових мережах (WGC), що проводиться Альянсом бездротових широкосмугових мереж (WBA), Huawei анонсувала революційний пілот Wi-Fi 6. Проект, підтриманий WBA, проведе серію перевірочних тестів Wi-Fi 6 в Університеті Мондрагон, Іспанія, щоб вивчити інноваційні варіанти використання Wi-Fi 6, надихнути студентів і поліпшити результати навчання.

В рамках пілотного проекту Wi-Fi 6 Huawei буде співпрацювати з WBA, щоб гарантувати, що мережі Wi-Fi будуть краще адаптуватися до вимог викладачів і студентів в сценаріях вищої освіти до вимог до високої щільності доступу і все більш різноманітними навчальними програмами. З Wi-Fi 6, розвиток цифрових талантів в коледжах і університетах більше не буде стримуватися мережевими факторами, такими як пропускна здатність і затримка.

Докладніше......
1 2
Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь