Radware

Radware - світовий лідер в області рішень для доставки додатків, забезпечення повної доступності, продуктивності і максимальної безпеки мереж і додатків. Компанія забезпечує рішеннями для традиційних і хмарних інфраструктур центри обробки даних, підприємства і операторів зв'язку всьому світу. За допомогою Radware користувачі з будь-яких галузей можуть захистити свій бізнес і підвищити його ефективність, оптимізувати трафік і знизити витрати на інфраструктуру.

Продукти Radware для доставки додатків - це не просто балансувальник навантаження, а інтелектуальні системи, які включають оптимізацію і автоматизацію процесу доставки додатків з метою більш оперативного реагування на вимоги кінцевих користувачів і зниження залежності від IT-персоналу без шкоди для безпеки і керованості. Ці пристрої відносяться до класу ADC - Application Delivery Controller (контролер доставки додатків).

ADC дозволяє вирішувати задачі оптимізації контенту і розвантаження серверів, термінації "довгих запитів" і обробки службових сесій. Функції оптимізації TCP і TCP-мультиплексування дозволяють в кілька разів зменшити кількість серверів додатків і знизити час відгуку системи. Локальна і глобальна інтелектуальна балансування навантаження дозволяє вирішити проблеми навантаження як на окремі сервера, так і на географічно розподілені майданчики або ЦОД, паралельно вирішуючи питання відмовостійкості на локальному та географічному рівнях.

Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь