MobileIron

MobileIron Inc. - американська програмна компанія, яка забезпечує уніфіковану кінцеву точку та корпоративну мобільність для управління мобільними пристроями, таких як багатофакторна аутентифікація (MFA).

Компанія була заснована в 2007 році та має штаб-квартиру в Маунтін В'ю, штат Каліфорнія. MobiIIron був першим піонером у галузі мобільної безпеки та управління для смартфонів та планшетних комп'ютерів, таких як iPhone, iPad, Android та більш ранні мобільні пристрої, такі як Symbian та Windows Phone. Після того, як ціна акцій впала з 9 доларів під час IPO до 4 доларів на початку 2016 року, засновник компанії Боб Тінкер був замінений Баррі Майнцем на посаді генерального директора, але залишився в раді директорів компанії. Саймон Біддіскомб був призначений генеральним директором у жовтні 2017 року.

Програмне забезпечення MobileIron дозволяє керувати мобільними пристроями, такими як смартфони та планшетні комп'ютери, у середовищі підприємства, а також безпечний мобільний доступ до даних підприємства. Станом на червень 2015 року він займав близько 9,2% світового ринку EMM.

Станом на 2016 рік, до основних конкурентів MobileIron входить Microsoft Enterprise Mobility Suite. Іншими основними конкурентами EMM є IBM, а також SAP, Dell / VMWare та BlackBerry, які вийшли на ринок EMM після придбання раніше незалежних постачальників Sybase, AirWatch та Good Technology.

У січні 2018 року MobileIron співпрацював з Google Cloud для розповсюдження програм Google через платформу EMM MobileIron та надання безпечного корпоративного порталу додатків та послуг.

Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь