Imperva

Imperva - компанія з програмного забезпечення та послуг з кібербезпеки, яка забезпечує захист даних підприємства та прикладного програмного забезпечення. Штаб-квартира компанії знаходиться в Redwood Shores, Каліфорнія.

Imperva, спочатку названа WEBcohort, була заснована в 2002 році. Наступного року компанія поставила свій перший продукт - захист баз даних веб-додатків SecureSphere - брандмауер веб-додатків. У 2004 році компанія змінила назву на Imperva.

У 2014 році компанія придбала решту акцій Incapsula, запуску хмарного шлюзу безпеки на ім’я SkyFence, та агентів аудиту безпеки в режимі реального часу від Tomium Software.

У 2016 році Imperva опублікував безкоштовний сканер, призначений для виявлення пристроїв, заражених або вразливими до ботнету Mirai. У лютому 2017 року Imperva продала Skyfence компанії Forcepoint за 40 мільйонів доларів. У лютому 2017 року Imperva придбала Camouflage, компанію, що маскує дані.

У серпні 2018 року «Імперва» придбала компанію безпеки «Самозахист» (RASP) у програмі Prevoty. Також у 2018 році Imperva виявив помилку у популярному веб-переглядачі Google Chrome, який дозволяв зловмисникам красти інформацію через HTML-теги для аудіо- та відеофайлів.

Імперва також зазнала порушення власного права, коли сповістили клієнтів, що 20 серпня дізналися про інцидент із безпекою, який викрив конфіденційну інформацію для деяких користувачів компанії Incapsula - хмарного брандмауера веб-додатків (WAF) компанії.

У 2019 році Imperva придбала фірма приватного капіталу Thoma Bravo.

Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь