CyberArk

CyberArk - компанія з інформаційної безпеки, що торгується публічно, що пропонує привілейовану безпеку облікових записів. Технологія компанії використовується насамперед на ринках фінансових послуг, енергетики, роздрібної торгівлі, охорони здоров'я та уряду. Станом на 6 листопада 2019 року в CyberArk було понад 5000 клієнтів, у тому числі понад 50 відсотків Fortune 500 та понад 30 відсотків від Global 2000. CyberArk знаходиться в штаті Петах-Тіква, Ізраїль, а штаб-квартира США знаходиться в Ньютоні, штат Массачусетс. Компанія також має офіси по всій Америці, EMEA, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Японії.
Історія

CyberArk була заснована в Ізраїлі в 1999 році Алоном Н. Коеном та нинішнім генеральним директором Уді Мокаді, підприємцем року EY, який зібрав команду інженерів з безпеки, яка впровадила технологію цифрових сховищ (Патент США 63556,941). Ця технологія (також відома як мережевий склепіння і називається The Digital Vault) оточує дані з восьми шарами безпеки в межах існуючого мережевого периметра, створюючи центральне сховище для обміну та зберігання патентованих або конфіденційних даних. Digital Vault як і раніше служить основою для привілейованих рішень безпеки облікових записів CyberArk.

У червні 2014 року CyberArk подав заявку на IPO до Комісії з цінних паперів та бірж, перерахувавши доходи в 2013 році 66,2 мільйона. CyberArk став публічною компанією того ж року, торгуючи NASDAQ як CYBR. У 2015 році CyberArk оголосив про плани придбати приватну компанію Viewfinity, що базується в штаті Массачусетс, яка спеціалізувалася на програмному забезпеченні управління привілеями та управління додатками. У 2017 році CyberArk придбала компанію «Кібербезпека», що базується в штаті Массачусетс, Conjur Inc., яка забезпечує доступ для розробки програмного забезпечення та ІТ-команд, які будують хмарне програмне забезпечення, на $ 42 млн. У 2018 році CyberArk придбав певні активи бостонського постачальника хмарної безпеки Vaultive. До CyberArk приєдналися двадцять співробітників Vaultive, більшість з команди досліджень та розробок компанії (R&D). Ряд придбань місцевої безпеки мав на меті допомогти CyberArk запропонувати більш повні рішення безпеки.

Компанія RedTeam Pentesting GmbH знайшла віддалений код та інші вразливості та випустила консультацію 9 квітня 2018 року. На початку лютого CyberArk отримала повідомлення про недолік та пізніше того ж місяця випустила виправний виправлення.

Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь