Citrix

Citrix Systems, Inc. - американська багатонаціональна програмна компанія, яка забезпечує віртуалізацію серверів, додатків та настільних ПК, мережеве забезпечення, програмне забезпечення як сервіс (SaaS) та хмарні обчислювальні технології. Стверджується, що рішення Citrix використовуються понад 400 000 клієнтів у всьому світі, включаючи 99% Fortune 100 та 98% Fortune 500

Компанія була заснована в Річардсоні, штат Техас, в 1989 році Едом Іакобуччі, який обіймав посаду голови до його від'їзду в 2000 році. Він почався з розробки продуктів віддаленого доступу для операційних систем Microsoft, ліцензування вихідного коду від Microsoft, і був у партнерстві з компанією протягом всієї його історії. До 90-х років Citrix отримав провідне місце як лідер галузі в галузі тонких клієнтських технологій, що дозволяє спеціально розробленим пристроям отримати доступ до віддалених серверів і ресурсів. Компанія розпочала своє перше публічне розміщення акцій у 1995 році і, маючи мало конкурентів, зазнала значного збільшення доходів між 1995 і 1999 роками.

Компанія Citrix має штаб-квартиру у Форт-Лодердейлі, штат Флорида та Санта-Клара, штат Каліфорнія, з допоміжними операціями в Каліфорнії та Массачусетсі, та додатковими центрами розвитку в Австралії, Канаді, Данії, Німеччині, Індії та Великобританії. Citrix у січні 2018 року повідомив про дохід від продовження операцій на 2,82 мільярда доларів за 2017 фінансовий рік, порівняно з 2,74 мільярда доларів за фінансовий рік 2016, на 3%. Станом на квітень 2017 року в компанії працювало приблизно 8 100 працівників у всьому світі.

Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь