• Візуалізація мережі
Візуалізація мережі

Системним інженерам і адміністраторам мереж, постійно доводиться стикатися з проблемами, причини яких не завжди очевидні.

Рішення по візуалізації мережі - це дуже корисний інструментарій для моніторингу та аналізу даних мережевого трафіку, який допомагає зробити сегментацію мережі і виявити можливі проблеми ще до того, як вони стануть реальною загрозою. Дозволяють визначити ті машини і пристрої, які негативно впливають на пропускну здатність мережі, знайти вузькі місця в системі, а також, в кінцевому рахунку, підвищити загальну ефективність функціонування мережі. Збираючи і аналізуючи цю інформацію, адміністратор може дізнатися про функціонування мережі, а також використовувати її для різних цілей, включаючи моніторинг пропускної здатності, усунення неполадок в роботі мережі.

Також подібні рішення можуть бути частиною системи інформаційної безпеки підприємства і надавати можливість автоматичного створення політик білого списку, застосування політик для забезпечення сегментації, контроль відповідності політик вимогам, виявлення аномального поводження мережевих елементів, додатків.

Сайт використовує cookies Бiльше iнформацiї Полiтика конфiденцiйностi
Погоджуюсь