N;

Arbor Networksкомпанія,що спеціалізується на розробці прикладних систем для забезпечення мережевої безпеки. Заснована в 2000 р. Штаб квартира розташована в м. Берлінгтон, Массачусетс, США.   Основні дослідження і розробки спрямованні на створення рішень для захисту корпоративних систем від DDoS-атак, ботнет-атак, мережевих хробаків. Найбільш відомі розв`язання компанії: PRAVAIL (рішення захисту від DDoS-атак для корпоративної мережі), PEAKFLOW (комплексний захист від мережевих атак), ARBOR CLOUD (захист від DDoS-атак із застосуванням хмарних технологій).  Arbor підтримує стратегічні партнерські відносини з Cisco, IBM, Juniper Networks.

Офіційний сайт компанії: http://www.arbornetworks.com/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/arbor-networks
Офіційна сторінка компанії у facebook:     https://www.facebook.com/ArborNetworks

Aruba Networks виробник мережевого обладнання, орієнтований на корпоративний сегмент ринку. Компанія була заснована в 2002 році. Штаб квартира розташована в м. Саннівейл, Каліфорнія, США. Основні напрямки розробок спрямованні на створення мережевої інфаструктури. Продукція включає в себе: точки доступу, контролери точок доступу, комутаторти рівня доступу, система Керування AirWave. Обладнання Aruba Networks працює під управлінням операційної системи ArubaOS. У 2015р. Hewlett-Packard закінчила операцію з купівлі Aruba Networks і включила її до складу сегмента HP Enterprise Business Group.

Офіційний сайт компанії: http://www.arubanetworks.com/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/aruba-networks
Офіційна сторінка компанії у facebook:      https://www.facebook.com/arubanetworks
Обладнання

Cisco Systems, Inc – транснаціональна компанія, один із лідерів в галузі розробки мережевого обладнання. Компанія була заснована у 1984 р. Штаб-квартира розташована у м. Сан-Хосе, Каліфорнія, США. Станом на 2015 рік штат компанії становив понад 70 000 співробітників. Представницва компанії Cisco Systems  працюють по всьому світу, включаючи країни Північної Америки, Південної Америки, Європи, Азії, Африки, Австралії.

Напрямки розробки включають розв`язання по високошвидкісній обробці і передаванню відео, аудіо та цифрових даних, зберіганню і захисту даних, масштабуванню і віртуалізації мережі.

Офіційний сайт компанії: http://www.cisco.com/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/cisco
Офіційна сторінка компанії у facebook:  https://www.facebook.com/Cisco
Обладнання

D-Link Corporation – транснаціональна компанія, світовий виробник мережевого обладнання для операторів зв’язку і сервіс-провайдерів, корпоративних клієнтів і пересічних користувачів. Компанія буда заснована в 1986 р. Штаб-квартира розташована в м.Тайпей, Тайвань. Продукція D-Link продається в більш ніж 100 країнах світу використовуючи широку мережу партнерів і дистриб'юторів. Основні напрямки розробок: розв`язання з дротового і бездротового передавання даних, IP відеоспостереження, передавання голосових даних.

Офіційний сайт компанії:  http://www.dlink.com/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/d-link
Офіційна сторінка компанії у facebook:    https://www.facebook.com/DLinkEU
Обладнання

Dell - транснаціональна технологічна компанія, заснована в 1984 р Компанія відома по всьому світу завдяки широкому спектру продукції, що виробляється в сфері IT. Dell розробляє, випускає і продає персональні комп'ютери, пристрої зберігання даних, мережеве обладнання, комп'ютерну периферію, а також програмне забезпечення. Штаб-квартира Dell розташована в м Раунд Рок, Техас, США. Штат компанії становить 101 800 (2016 р) осіб і займає 4 місце в списку "Найкращі Великі Приватні Компанії Америки" (за даними Forbes, 2016 г.).

У вересні 2016 р Dell придбала компанію EMC Corporation, що спеціалізується на розробці корпоративного програмного забезпечення і устаткування зберігання даних. Утворення нової холдингової компанії під назвою Dell Technologies дозволило вже дочірньої компанії Dell продовжити діяльність з розробки та виробництва мережевого і комп'ютерного обладнання, а дочірній компанії Dell EMC зосередитися на технологіях зберігання даних.

Офіційний сайт компанії:

http://www.dell.com

Офіційна сторінка компанії у linkedin:

https://www.linkedin.com/company/dell

Офіційна сторінка компанії у facebook:

https://www.facebook.com/Dell/

Обладнання

Ekinops - один з провідних розробників розв`язань для оптичної транспортної мережі наступного покоління. Компанія була заснована в 2003р. Штаб-квартира розташована в м.Ланьон, Франція.

Основні напрямки розробок – системи  спектрального ущільнення каналів (CWDM, DWDM), реалізовані на універсальній платформі для організації міських, регіональних і магістральних мереж. Інноваційна технологія Ekinops T-Chip® («ТРАНСПОРТ на одному чіпі») в основі обладнання Ekinops забезпечує швидкий, гнучкий і економічний спосіб передавання даних у високошвидкісних оптичних мережах.

Використовуючи xWDM систему операторського класу Ekinops 360 провайдери можуть швидко розширювати смугу пропускання своїх мереж, включаючи, CWDM, DWDM, Ethernet, ESCON, Fiber Channel, SONET / SDH, а також більш ефективно передавати нестиснене відео (HD-SDI, SD-SDI, ASI ) за допомогою гнучкої можливості агрегації сервісів.

Офіційний сайт компанії:    http://www.ekinops.net/en
Офіційна сторінка компанії у linkedin:   https://www.linkedin.com/company/ekinops
Обладнання

Extreme Networks - один із провідних виробників мережевого обладнання. Компанія була заснована в 1996 р. Штаб-квартира розташована в м. Сан-Хосе, Каліфорнія, США. Штат компанії становить понад 1700 співробітників. Основні розробки включають такі напрямки: комутація даних, бездротове обладнання, центри обробки даних, SDN. Найбільш відомою продукцією Extreme Networks є комутатори серій Summit та Black Diamond, що працюють під управлінням операційної системи власної розробки ExtremeXOS.

Офіційний сайт компанії:  http://www.extremenetworks.com/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/extreme-networks
Офіційна сторінка компанії у facebook: https://www.facebook.com/extremenetworks
Обладнання

F5 Networks, Inc - один з провідних виробників розв`язань, заснованих на технології "доставки додатків" (англ.Application Delivery Networking (ADN)), яка оптимізує доставку мережевих додатків, безпеку, продуктивність, доступність серверів, мережевих сховищ та інших мережевих ресурсів. Компанія була заснована в 1996 р. Штаб квартира розташована в м. Сієтл, Вашингтон, США. Штат компанії становить понад 3600 співробітників. Представницва F5 Networks  відкриті в багатьох країнах Південної Америки, Європи, Азії, Африки, а також Австраліїї.

Основні напрямки розробок: доставка додатків, прискорення роботи web-сервісів, безпека, балансування навантаження, розв`язання безвідмовної роботи сервісів, управління мережевим трафіком, віртуалізація даних, хмарні технології.
Найбільш відоме рішення компанії - серія обладнання BIG-IP, що забезпечує пропускну здатність до 320Гбіт і надає весь спектр можливостей для оптимізації роботи мережевих додатків. Продукція F5 Networks працює під управлінням операційної системи F5 TMOS

Офіційний сайт компанії:   https://f5.com/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/f5-networks
Офіційна сторінка компанії у facebook:     https://www.facebook.com/f5networksinc

Fortinet, Inc. – транснаціональна корпорація, заснована у 2000 р.. Спеціалізується з розробки рішень мережевої безпеки. Штаб квартира розташована в м. Саннівейл, Каліфорнія, США. Штат компанії становить понад 3000 співробітників. За даними аналітичної компанії IDC, Fortinet в 2013р. посідав третє місце на ринку рішень безпеки після Cisco Systems і Check Point.

Основні напрямки розробок - розв`язання мережевої безпеки. Найбільш відомою продукцією є серія Fortigate, що надає клієнтам широкі можливості мережевої безпеки, включаючи: захист обладнання від мережевих атак, захист від несанкціонованого проникнення на мережеве обладнання, контроль мережевих додатків, запобігання витоку даних, фільтрацію web-даних, анти-спам. Обладнання працює під управлінням операційної системи власної розробки FortiOS

Офіційний сайт компанії:    http://www.fortinet.com/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/fortinet
Офіційна сторінка компанії у facebook:  https://www.facebook.com/fortinet
Обладнання

Grandstream Networks – один із провідних світових виробників обладнання для обробки голосу і відео, орієнтованих на корпоративний сегмент ринку. Компанія була заснована в 2002 р.Штаб-квартира розташована в м. Бостон, Массачусетс, США.  Основні напрямки продажів: обладнання IP телефонії, IP-відеотермінали,  IP АТС.

Офіційний сайт компанії:  http://www.grandstream.com/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/grandstream-networks
Офіційна сторінка компанії у facebook:  https://www.facebook.com/GrandstreamNetworksInc
Обладнання

Hewlett-Packard (HP) -  один з найбільших розробників і виробників розв`язань в галузі ІТ-технологій. Компанія заснована в 1939 р. Штаб-квартира розташована в м. Пало-Альто, Каліфорнія, США. Продукція  охоплює всі можливі напрями продажів: від індивідуальних користувачів до державного сектору. Широка мережа партнерів і дистриб`юторів дозволяє продавати продукцію HP практично у всіх країнах світу. За даними на 2015 р. штат компанії становив понад 300 000 співробітників. За час свого існування HP придбала понад 100 компаній різних спеціалізацій, починаючи від розробки електронних компонентів і закінчуючи додатками для віртуалізації даних.
Основні напрямки розробок і продажів - обладнання для обробки і передавання цифрових даних, обладнання для зберігання і віртуалізаціі даних, персональні пристрої

Dell - транснаціональна технологічна компанія, заснована в 1984 р Компанія відома по всьому світу завдяки широкому спектру продукції, що виробляється в сфері IT. Dell розробляє, випускає і продає персональні комп'ютери, пристрої зберігання даних, мережеве обладнання, комп'ютерну периферію, а також програмне забезпечення. Штаб-квартира Dell розташована в м Раунд Рок, Техас, США. Штат компанії становить 101 800 (2016 р) осіб і займає 4 місце в списку "Найкращі Великі Приватні Компанії Америки" (за даними Forbes, 2016 г.).

У вересні 2016 р Dell придбала компанію EMC Corporation, що спеціалізується на розробці корпоративного програмного забезпечення і устаткування зберігання даних. Утворення нової холдингової компанії під назвою Dell Technologies дозволило вже дочірньої компанії Dell продовжити діяльність з розробки та виробництва мережевого і комп'ютерного обладнання, а дочірній компанії Dell EMC зосередитися на технологіях зберігання даних.

Офіційний сайт компанії:

http://www.dell.com

Офіційна сторінка компанії у linkedin:

https://www.linkedin.com/company/dell

Офіційна сторінка компанії у facebook:

https://www.facebook.com/Dell/

Обладнання

Huawei Technologies Co. Ltd. – транснаціональна компанія, один з найбільших виробників мережевого обладнання для операторів зв’язку. Компанія заснована в 1987 р. Штаб квартира розташована в м. Шеньжень, Гуандун, Китай. Представницва компанії відкриті у багатьох країнах Північній Америки, Південної Америки, Європи, Азії, Африки, а також Австралії. Штат компанії становить понад 140 000 співробітників з яких 46%  зайняті у відділах дослідження і розробки (R&D). За даними видання Bloomberg в 2014 році обладнання виробництва Huawei Technologies було встановлено в більш ніж 140 країнах і розгорнуто на мережі 45 з 50 найбільших операторів зв'язку.

Продукція компанії покриває практично всі області застосування на мережі операторів, включаючи розв`язання для організації оптичних транспортних мереж (SDH, WDM), розв`язання для організації бездротовій мережі передачі даних (GSM, UMTS, CDMA, LTE, Wi-Fi, WiMAX, Microwave), розв`язання для організації мережі передавання даних (комутатори, маршрутизатори, сервера аутентифікації клієнтів), розв`язання для організації голосового зв'язку (IMS, Softswitch, NGN), розв`язання для організації зберігання та обробки даних (центри обробки даних, сервера, мережеві сховища), а також системи керування обладнанням.

Офіційний сайт компанії:  http://www.huawei.com/en/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/huawei
Офіційна сторінка компанії у facebook:    https://www.facebook.com/huawei
Обладнання

IBM (International Business Machines) – транснаціональна компанія, заснована в 1911 р., один з найбільших виробників і постачальників у сфері ІТ-технологій, консультацій розробок напівпровідників і мікропроцесорів. Штаб-квартира розташована в м. Армонк, Нью-Йорк, США. Штат співробітників перевищує понад 400 000 осіб, 12 дослідницьких центрів відкриті по всьому світу. Компанія щорічно інвестує понад 6 млрд USD в сферу досліджень і розробок (R&D), а також понад 22 років тримає лідерство за кількістю виданих патентів. Основні напрямки у ІТ-технологіях включають розробку розв`язань для зберігання і обробки даних.

Офіційний сайт компанії:  http://www.ibm.com
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/ibm
Офіційна сторінка компанії у facebook:    https://www.facebook.com/IBM

Juniper Networks - один із лідерів у виробництві телекомунікаційного обладнання, переважно для великих інтернет-провайдерів. Штаб-квартира корпорації розташована в м. Саннівейл, Каліфорнія, США. Більше 9 000 співробітників працюють в 46 офісах по всьому світу. Річний дохід корпорації за підсумками 2014 р склав 4.6 млрд USD. Продукція Juniper Networks продається більш ніж в 100 країнах. 

З моменту заснування в лютому 1996р і по теперішній час, Juniper Networks спеціалізується на розробці рішень для високопродуктивних мереж. Основні напрямки розробки: маршрутизація (серії ACX, MX, M, PTX, T), комутація (серії EX, QFX), мережева безпека (серія SRX). Продукція Juniper Networks працює під управлінням операційної системи Junos OS власної розробки.

Офіційний сайт компанії:  http://www.juniper.net/
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/juniper-networks
Офіційна сторінка компанії у facebook: https://www.facebook.com/JuniperNetworks
Обладнання

ZyXEL Communications Corp. - відомий виробник мережевого обладнання для операторського і корпоративного сегментів ринку, а також індивідуальних користувачів. Компанія заснована в 1989 р. Штаб-квартира розташована в м. Сіньчжу, Тайвань. Представництва компанії відкриті в Північній Америці, Європі, Азії. Штат співробітників складає більше 2000 осіб. Продукція Zyxel представлена у більш ніж 150 країнах світу.
Основні напрямки розробок - розв`язання з дротового і бездротового передавання даних, IP відеоспостереження, передавання голосових даних.

Офіційний сайт компанії:  http://www.zyxel.com
Офіційна сторінка компанії у linkedin: https://www.linkedin.com/company/zyxel
Офіційна сторінка компанії у facebook:    https://www.facebook.com/zyxelfan