Huawei GPON ONT Echolife HG8245H

Доступно на замовлення:

HG8245H

Технічні характеристики
Інтерфейси
HG8245H
  • 1 порт GPON (SC/APC); 
  • 4 порти 10/100/1000MbE (RJ45); 
  • 2 порти POTS (RJ11);
  • 1 порт USB;
  • Wi-Fi
Параметри порту GPON
Клас: B+
Робочі довжини хвиль: DS 1490 nm, US 1310 nm
Чутливість приймача: -27 дБм
Параметри Wi-Fi
IEEE 802.11 b/g/n (2.4 ГГц)
2 x 2 MIMO
Посилення антени: 2 дБі
WPS
Функції 2 рівня
VLAN

Фільтрація VLAN. Прозоре передавання VLAN

Групова передача (англ. Multicast)
IGMP snooping:  v1/v2/v3. IGMP Proxy.
Dynamically controllable multicast
Голосові можливості
Підтримка протоколів: SIP, H.248
Голосові кодеки: G.711A/µ, G.729a/b, G.722
Факс: T.30/T.38
Безпека

Фільтрація MAC-адрес, Фільтрація IP-адрес, Фільтрація URL;

NAT/NAPT, Port Forwarding, ALG, UPnP, DDNS/DNS server / DNS client

IPv6

IPv6/IPv4 dual stack та DS-Lite

Робочі умови
Вологість

від 5 до 95%

Температура

від 0 до 40°C

Електроживлення
Блок живлення
Змінного струму (англ. AC):
Тип: Зовнішній
Номінальні параметри: від 100 до 240 В, 50-60 Гц
Вихідні параметри: DC: від 11 до 14 В.  2А
Споживана потужність

до 15,5 Вт

Розміри (ВхШхГ)

28 x 176 х 138,5 мм

Максимальна вага

0,5 кг