Huawei GPON ONT Echolife HG8010H

Доступно на замовлення:

HG8010H

Технічні характеристики
Інтерфейси
HG8010H
  • 1 порт GPON (SC/APC);
  • 1 порт 10/100/1000MbE (RJ45)
Параметри порту GPON
Клас: B+
Робочі довжини хвиль: DS 1490 nm, US 1310 nm
Чутливість приймача: -27 дБм
Функції 2 рівня
VLAN

Фільтрація VLAN. Прозоре передавання VLAN

Групова передача (англ. Multicast)

IGMP snooping:  v1/v2/v3.

Динамічно контрольована групова передача (англ. Dynamically controllable multicast)

Безпека

Фільтрація MAC-адрес

IPv6

Прозоре передавання пакетів IPv6

Робочі умови
Вологість

від 5 до 95%

Температура

від 0 до 40°C

Електроживлення
Блок живлення
Змінного струму (англ. AC):
Тип: Зовнішній
Номінальні параметри: від 100 до 240 В, 50-60 Гц
Вихідні параметри: DC: від 11 до 14 В. 1А
Споживана потужність

до 3,5 Вт

Розміри (ВхШхГ)

27 x 94 х 115 мм

Максимальна вага

0,5 кг